Фотограф

Фотозйомка. Виїздна фотостудія (весілля, урочисті події, портрет, портфоліо, сімейне та дитяче фото). Рекламна та предметна фотозйомка. Худ. оформлення фотографій, запрошень. Виготовлення фотоальбома, слайд шоу.

Весільні книги – дороге і дуже модне, останнім часом явище, суть якого полягає в розміщенні кращих фотографій у найвищій якості на цілий розворот. Обкладинка оформляється дорогими, ексклюзивними матеріалами.

Персональний весільний альбом – набагато приємніше, коли весільні фото зберігаються не в стандартному альбомі з найближчого магазину фототоварів, а в особистому, спеціально для Вас зроблене.

Весільні колажі – з Ваших весільних фотографій будуть створені цілі історії, причому вони легко розмістяться на одному аркуші.

Весільні фотоісторію – весільний фотограф виконає кілька фотографій, об’єднаних загальною концепцією. У оформленому вигляді ці весільні фотографії будуть виглядати не окремими знімками, але єдиної, повністю закінченою композицією.

Художні весільні фото – постановочні знімки, кожен з яких є повноцінним художнім твором. Наш весільний фотограф підбере ідеальні умови – освітлення, фон, композицію. Це не стандартна зйомка “в РАГСі, розпис і т.д.”, це буде абсолютно унікальний знімок, аналогів якого не буде більше ні в кого.

Весільні фотографії на DVD – оформлення ефектного і барвистого диска, на якому будуть записані всі знімки з Вашого весілля. Оформлення в кожному випадку унікально.

1 коментар до "Фотограф"

Напишіть відгук