Весільна відеозйомка

  Весільна відеозйомка
  Розвиток весільного відео йде не лише у технічному плані, але і у плані стилю. Результати, досягнуті останнім часом, насправді вражають. Все більше весільних відеостудій застосовують у весільному відео свої професійні навики так, що готовий продукт можна поріняти за якістю з кіно. Основна ідея полягає в тому, аби не просто розповісти історію вашого весільного дня, а передати характери персонажів через розмови, реакції і настрій. Все це робиться в надії дати глядачеві справжнє відчуття весілля, а не просто передати хронологію подій цього дня. При створенні такого стилю, відеограф витрачати значно більше часу на монтаж і попередню підготовку, і, найшвидше, цей варіант буде дорожче. Але результат коштує того. Ваш весільний фільм захотіти проглянути ще раз не лише ви, але і навіть ваші друзі.
  3-D слайд-шоу весільних фотографій
  Ця тенденція стала вже досить широкодоступною у весільному відео. Багато фотографів та відеоографів пропонують створення слайд-шоу в пакеті своїх послуг або як бонус. Нерухомі зображення за допомогою 3-D ефектів знаходять життя. Крім того, можна додати музику. Таке слайд-шоу можна зробити і до весілля, використовуючи ваші передвесільні фотографії. Готовий продукт може показуватися впродовж всього банкету і буде відмінним спогадом у гостей. Це, безумовно, коштуватиме грошей, але якщо ви шукаєте розваги на весілля, які справлять враження на ваших гостей, – то це найяскравіший і романтичніший варіант.
  Весільні трейлери
  Цей тренд є невеликим роликом про ваше весілля, складеним за всіма законами жанру. Він повинен інтригувати так, щоб захотілося негайно поглянути весь весільний фільм. Спецефекти, музика, що зачаровує, правильно скроєний сюжет – ось головні інструменти при створенні весільного трейлера. Крім того, цей ролик набагато зручніше показувати друзям і родичам, чим з кожним з них дивитися годинний (а то і більше) фільм про ваше весілля. Кожен відеооператор робить це в своєму стилі, але загальна ідея – це показати емоції, не пояснюючи їх до кінця. Весільне відео лише виграє від цього доповнення, як алмаз при додатковій обробці набуває нової грані. «Trash the dress» Тренд з такою назвою зараз виходить в топ весільної моди не лише у весільному відео, але і у фотографіях. Весілля позаду, але в шафі висить плаття, яке ти більше ніколи не одягнеш? Зробіть весільні фото і відео сесії в стилі трэш зе дресс. Цей тренд можна ще назвати знущання з плаття. Вимазати плаття в грязюці, фарбі, намочити – це роботи в стилі трэш. Таке весільне відео досить веселе. І хоча цей вигляд відеозйомок не є обов’язковим, він може стати одним з найяскравіших і улюбленіших ваших спогадів.

Весільна відеозйомка

Напишіть відгук