Поради фотографа

Як стати фотогенічною ( Поради фотографа )

Як стати фотогенічною

Наше життя містить безліч приємних моментів і святкових подій, які хотілося б залишити не тільки в пам’яті, а й зафіксувати на фотографіях у своїх сімейних альбомах.

При цьому кожному хочеться вийти на фото якомога краще і привабливіше. Насправді це не так важко, головне пам’ятати деякі моменти.

Гарне фото – це не тільки гламурний макіяж, але й прекрасний загальний вигляд. Для того, щоб цього домогтися, існує кілька корисних порад до яких необхідно прислухатися.
1.Необходімо переглянути всі свої фото і відібрати ті, які вийшли найбільш вдало. Запам’ятайте позу, погляд, усмішку. Наступного разу при позірованіі спробуйте їх відтворити.
2.Для кожного сюжету робіть кілька знімків, тим більше що сучасні камери це дозволяють. Потім виберіть більш вдалий кадр.
3.Помніте, що макіяж очей фото трохи видозмінюють. Відмовтеся від різних тіней з блискітками або перламутром. Вони можуть зіпсувати весь вигляд. Трохи блиску не завадить лише губам.
4.Не останню роль грає зачіска і загальний стан волосся. На фото виграшно виглядають прямі, довге волосся. Для кучерявого волосся добре використовувати спеціальні засоби, які підкреслять їх структуру. Негативний ефект можуть створити гладко зачесане волосся.
5.Обратіте особливу увагу на одяг. Вона не повинна бути занадто вільної або занадто тісною. Адже такі фасони виділяють всі недоліки і недосконалості будь-якої фігури.
6.Пріслушівайтесь до думок професіоналів. Вони підкажуть вам деякі нюанси, щоб можна було подати себе на фото з більш цікавою боку.
7.Якщо Ви носите окуляри, придбайте модель, що має антиблікове покриття, щоб не зіпсувати всю фотографію.
8.Перед зйомкою не зловживайте алкогольними напоями, постарайтеся виспатися, щоб особа не виглядало набряклим і опухлим. Взагалі, професіонали радять не фотографуватися з самого ранку, необхідно почекати після пробудження хоча б пару годин.

Для того, щоб навчитися правильно наносити мейк-ап, необхідно ознайомитися з тонкощами цього процесу, ще краще – вивчити макіяж в картинках, де наочно можна подивитися результат того чи іншого косметичного засобу. Адже ніщо так не дає необхідні знання, як наочний посібник.

А загалом, щоб зробити гарну фотографію, будьте найбільш природні. Посміхніться невимушено, займіть зручну позу, і у Вас все прекрасно вийде!

Напишіть відгук