Відеозйомка ювілею

Ювілей – це «круглий» день народження, їх у житті кожної людини буває не так багато, як хотілося б. Якщо відеозйомку і фотозйомку дня народження проводять далеко не завжди, то оператор і фотограф на ювілеї, як правило, постійні гості. Відеозйомка ювілею є необхідним атрибутом самого свята.
Готовий відеофільм ювілею захочуть подивитися всі друзі і родичі ювіляра. Відеозйомка ювілею та відеофільм – прекрасний подарунок самому винуватцеві торжества. Фінальна версія фільму містить запис основних епізодів програми – зустріч гостей, звернення, тости, привітання, танці, пісні … Безумовно, найбільш привабливо виглядає відео ювілею, коли на торжестві працює ведучий або тамада.
Оператор проводить відеозйомку ювілею в репортажному режимі, хоча й постановочні епізоди тут цілком доречні. Якщо програма ювілею насичена, то, крім відеозйомки ювілею, рекомендується запросити також і фотографа для фотографування ювілею. Відеозйомка ювілею відноситься до доступної зйомці. По крайней мере, набагато доступніше відеозйомки весілля або відеозйомки корпоративу.
Відеозйомка ювілею включає в себе:
* Зйомку з одного або двох камер;     * Відеомонтаж ювілею, в результаті якого виходить до 1,5 години готового фільму;     * Запис DVD-диска (меню, набивка зображення на диск, поліграфія і бокс – за домовленістю);
Додатково:
* Створення слайд-шоу з фотографій під музичний супровід;     * Тиражування дисків;

1 коментар до “Відеозйомка ювілею

 1. video games on коментує:

  Thanκs for the auspiciouѕ wгitеup.
  It in rеality was a leisurе acсount
  it. Glаnce comрlicateԁ to far аԁdеԁ agгeeable frοm
  you! Hоwever, how can ωе keеp up
  a сorrеspondencе?

Напишіть відгук