Відеозйомка хрестин

Хрещення в перекладі з грецького означає “занурення у воду.” Це одне з семи таїнств Православної церкви. Під час хрещення, дитина три рази занурюється в купіль з головою, отримуючи від води і Святого Духа нове народження. Хрестини – головне релігійне подія для християнського дитини. Відеозйомка та фотозйомка хрещення сьогодні користуються великою популярністю.
Відеозйомка хрестин і відеофільм про хрещення – перший фільм дитини, де він дебютує у головній ролі. Відео хрещення дитини буде прекрасним подарунком знайомим, яких довгий час не підпускали дивитися на нього після народження. Під час проведення обряду мати дитини не може знаходитися поряд, тому відеозйомка хрещення стає особливо актуальною. Відеооператор на хрестинах обов’язковий, тим більше що відеозйомка хрестин відноситься до категорії найбільш доступних. Якісна відеозйомка хрестин неможлива, коли її виробляють друзі і родичі, які не мають досвіду.

[youtube]http://youtu.be/s2nRxGKM3ac[/youtube]
Оскільки хрестини є таїнством, то про постановочної відеозйомки не може бути й мови. Оператор на хрестинах може знімати тільки репортаж. Більш того, на відеозйомку хрещення необхідно отримати дозвіл церкви. Зрозуміло, про це треба подбати завчасно, тобто до запрошення оператора на відеозйомку хрестин.
Відеозйомка хрещення включає епізоди самого обряду хрещення і сцени за участю родичів і гостей. Тривалість відеозйомки хрестин (як і самого обряду хрещення) становить близько 30-60 хвилин. Відеомонтаж знятого на хрещенні матеріалу здійснюється з урахуванням побажань замовника. Фото хрестин чи відео хрестин займе одне з головних місць в дитячому фотоальбомі або відеоархіві.
Відеозйомка хрестин прекрасно поєднується з фотозйомкою хрестин. Ми рекомендуємо запрошувати на хрестини оператора і фотографа. Замовити відеозйомку хрестин у Львові та Львівській області можна, зв’язавшись з нами будь-яким зручним способом.

Напишіть відгук