Відеозйомка корпоративу

Відеозйомка корпоративів, як і ювілеїв, є дуже популярним видом відеозйомки. На будь-якому корпоративному заході завжди збирається багато людей, час летить швидко і вислизає від очей багато цікавих моментів, які можна відновити, тільки переглядаючи відеозапис свята. Відеозйомка корпоративу відноситься до репортажної відеозйомці, тобто учасникам корпоратива не доводиться нічого робити заради самої зйомки.
Якщо на проведення корпоративного свята зазвичай витрачається величезна сума грошей (у тому числі і на салюти, феєрверки та інше), то логічним буде відобразити запросити також і оператора, щоб зняти це дійство. Готовий корпоративний відеофільм захоче мати кожен співробітник, який побував на заході. Фінальна версія фільму містить запис основних епізодів програми – звернення, тости, привітання, танці, пісні …
Приводом проведення корпоративу (і, відповідно, його відеозйомки) може бути що завгодно:
* Річниця підприємства;     * День народження або ювілей керівника;     * Державне свято;     * Новий рік;
Корпоративна відеозйомка показує співробітників на дозвіллі. Рекомендується знімати корпоратив на дві камери, оскільки цей варіант зйомки дозволяє зняти більше цікавих моментів і забезпечує різноплановість. Безумовно, дуже до речі буде запрошення фотографа на корпоратив.
Корпоративний відеофільм можна записати на DVD-диск з фірмовим оформленням – дизайн буде виконаний з урахуванням корпоративного стилю.
Відеозйомка корпоративу в Дніпропетровську «під ключ» включає в себе:
* Зйомку з одного або двох камер;     * Відеомонтаж;     * Запис DVD-диска (меню, набивка зображення на диск, поліграфія і бокс – за домовленістю); Додатково:
* Створення слайд-шоу з фотографій під музичний супровід;     * Тиражування дисків;

Напишіть відгук