Відеозйомка випускного

Випускний вечір – один з найважливіших днів у житті молодого покоління. Відеозйомка випускного вже давно входить в обов’язкову програму випускників та їх батьків. Спогади цього знаменного дня представляє особливу цінність, яка з роками лише зростає. Особи батьків, однокласників і вчителів завжди цікаво подивитися через якийсь час.
Відеозйомка випускного в школі (як і відеозйомка будь-якої події в школі) – дуже відповідальний захід. Воно ускладнюється тим, що це колективна зйомка. Зйомка цілої групи людей, увагу кожному з яких має бути приблизно однаковим, набагато складніше звичайної індивідуальної фото-і відео зйомки.[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=mTOiIXc0sd4[/youtube]


Рішення про вибір фотографа або оператора на випускний звичайно приймається батьківським комітетом. Дуже часто оператор і фотограф на випускний в Львові настійно рекомендується завучем чи директором.
Роботи оператора практично ніколи не показують батькам і випускникам, тому вкрай рідко підсумковий фільм про випускний догоджає хоча б однієї із сторін. З випускниками все ще складніше – їм тільки у виняткових випадках подобаються роботи ровесників своїх батьків, хоча відеозйомка випускного – це спочатку пам’ять для самих випускників. Саме з цієї причини ми не йдемо на поводу тільки у батьків.
При зйомці випускного ми враховуємо побажання не тільки батьків, але і самих випускників (які рідко поділяють погляди батьків на цей процес). У зв’язку з цим ми завчасно обговорюємо всі моменти з обома сторонами. Обумовлюються сценарій і всі нюанси відеозйомки випускного, а також його відеомонтажу.
Відеозйомка випускного у Львові та Львівській  області «під ключ» включає в себе:
* Зйомку з одного або двох камер;     * Відеомонтаж;     * Запис DVD-диска (меню, набивка зображення на диск, поліграфія і бокс – за домовленістю);
Додатково:
* Створення слайд-шоу з фотографій під музичний супровід;     * Тиражування дисків;

Напишіть відгук