Студія Ріал відеозйомка весіль

Студія Ріал відеооператор Юрочко Павло

Студія Ріал відеооператор Юрочко Павло

Відповідальний підхід до роботи, індивідуальність, відповідальність. Весільні матеріали завжди дублюються і зберігаються на різних жорстких дисках.
Шанобливе ставлення до замовника, я знімаю не для себе, а перш за все для замовника. Постійний контакт та спілкування, дозволяють підібрати гнучкий стиль роботи. Позитивний настрій з мого боку завжди гарантований!

Відеозйомка для мене не просто робота, для мене це ще й хобі. Тому кожне весілля спочатку для мене індивідуальна, і неповторна як окремий фільм про кохання. Шаблони в роботі не припускаю. Режисерський погляд і творчий підхід дозволяють мені зі звичайних моментів і звичайних місць зйомки створювати щось нове і неповторне.
Найкращий клієнт для мене, той з ким приємно знаходити спільну мову і спілкуватися в плині весільного дня і навіть після.
Сучасне життя не дає стояти на місці ні кому, так само в сучасній відеозйомці кожен рік все кардинально змінюється, вдосконалюється техніка, з’являються різні пристосування для зйомки, стедіками, крани, мінірельси і т.д. дозволяють знімати все більш якісніше та красивіше, все ближче наближаючись до голлівудських фільмів! Змінюється мода, з’являються свої фішки, свої зразки для наслідування, тому що б постійно бути в курсі подій, необхідно невпинно вдосконалюватись, вивчати, спілкуватися з колегами, ходити на майстер класи. Тому при зустрічі я завжди розповідаю про сучасну зйомці більш докладно.
До монтажу підходжу творчо, триває монтаж від 2 – 3х місяців, вважаю що монтувати таке відео можна тільки в момент творчого приходу – інакше це буде звичайний шаблон.
Про стиль моєї зйомки, краще розкажуть за мене весільні кліпи!