Відеозйомка ранку

Відеозйомка ранку – один із самих надихаючих видів зйомки для операторів. Зйомка дитячого свята ніколи не буває нудною, чого не скажеш і відеозйомці ювілеїв або корпоративу. Простір для фантазії тут набагато ширше.
Відеозйомка дітей відрізняється природністю, оскільки діти не демонструють награних партій. Діти не соромляться камери і ведуть себе звично. Завдяки непередбачуваності дітей дуже часто раптово виникають цікаві і веселі моменти. Природні риси та особливості дитини чудово помітні в підсумковій версії відеофільму ранку. В процесі відеозйомки ранку можна зняти дитини окремо, окремо зняти дітей в групі, показавши кожного портретним планом.
Під час зйомки ранку зазвичай показують і присутніх на заході батьків – за їх захопленими очима завжди цікаво поспостерігати з боку. До речі, батьки даремно самі знімають дитячі свята – для них вони так і пролітають «через об’єктив».
Відеозйомка ранку традиційно стає дебютом дитини в ролі актора, якщо батьки не встигли перед цим здійснити відеозйомку виписки з пологового будинку. Відеофільм ранку може оформлятися цікавими відеозаставки і анімацією на дитячу тематику.
Відеозйомка ранку «під ключ» включає в себе:
* Зйомку з одного або двох камер;     * Відеомонтаж із застосуванням тематичної анімації та ефектів;     * Запис DVD-диска (меню, набивка зображення на диск, поліграфія і бокс);
Додатково:
* Створення слайд-шоу з фотографій під музичний супровід;     * Тиражування дисків;

Напишіть відгук