Виписка з пологового будинку

Народження дитини – самий незабутній момент в житті батьків. На сьогоднішній день є всі умови для того, щоб відобразити це знаменна подія. Відеозйомка виписки з пологового будинку дозволяє залишити в пам’яті цей незабутній день.
Відео виписки з пологового будинку буде вельми до речі родичам і друзям, які не матимуть можливості побачити дитину на власні очі, оскільки в перші місяці після виписки з пологового будинку всі контакти немовляти з оточуючим світом необхідно мінімізувати. Відео з пологового будинку буде цікаво і самій дитині, коли вона виросте.
Як і відеозйомка хрестин (хрещення), відеозйомка з пологового будинку відноситься до категорії найдоступніших видів відеозйомки. На основі відеозйомки виписки з пологового будинку традиційно робиться фільм про виписку з пологового будинку. Відеомонтаж робиться з четом переваг замовника. Відеозйомка виписки з пологового будинку відмінно доповнюється фотозйомкою.
Відеозйомка виписки з пологового будинку «під ключ» включає в себе:
* Зйомку з одного або двох камер;     * Відеомонтаж;     * Запис DVD-диска (меню, набивка зображення на диск, поліграфія і бокс – за домовленістю);

Напишіть відгук